Tel. +34 93 262 30 10    |    Fax +34 93 262 30 65
ecoparc@ecoparcbcn.com
    Castellano    Català    English
 
 
 

Dades de producció

Dades de producció del 2012

Entrades

PodaFORMRESTATotal entrades
Gener06.211,1414.335,7820.546,92
Febrer36,945.663,2113.451,1619.151,31
Març266.472,5414.429,8420.928,38
Abril104,086.075,9813.571,0819.751,14
Maig37,646.730,2814.578,0021.345,92
Juny2,686.763,7613.052,3119.818,75
Julio48,86.487,3012.588,7819.124,88
Agost75.519,369.883,7315.410,09
Setembre54,565.958,1611.935,2217.947,94
Octubre42,266.589,2811.316,9217.948,46
Novembre95,56.013,7811.260,9017.370,18
Desembre62,446.067,6612.757,0818.887,18
TOTAL517,974.552,45153.160,80228.231,15

Sortides

RebuigCompostMaterial recuperatMaterial CDRMOPCTotal ToneladesElectricitat (MWh)Rebuig/Entrades
Gener3.501,122.214,201.201,945.025,382.428,9214.371,561.212.49017,04%
Febrer3.485,922.447,321.121,344.928,661.663,0413.646,28974.19018,20%
Març6.107,602.696,441.168,623.030,66455,7613.459,081.147.50029,18%
Abril6.273,563.128,481.278,702.923,4483,6613.687,84999.36031,76%
Maig7.124,223.149,541.364,521.940,50567,7214.146,501.139.89033,38%
Juny3.571,442.995,621.205,284.703,141.050,2413.525,721.035.40018,02%
Julio4.306,982.965,681.244,083.770,92820,6813.108,341.033.21022,52%
Agost3.535,543.170,76907,54.128,84555,0812.297,72881.16022,94%
Setembre4.286,822.372,321.099,042.460,901.015,3811.234,46986.92023,88%
Octubre1.603,883.167,361.236,045.203,42011.210,70978.3008,94%
Novembre5.602,903.040,661.162,441.742,46642,3212.190,781.080.78032,26%
Desembre1.888,862.592,661.098,565.619,36983,5412.182,981.126.07010,00%
TOTAL51.288,8433.941,0414.088,0645.477,6810.266,34155.061,9612.595.27022,47%

 
 
 

CONSENTIMENT INFORMAT

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar els nostres serveis i mostrar-li publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de navegació.
Si continua navegant, considerem que n'accepta el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra "política de Cookies".